دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
هیچ عبادتی نزد خداوند بهتر از اداکردن حق مومن نیست امام جعفر صادق (علیه السلام)                            سال 1396 سال اقتصاد مقاومتی : تولید - اشتغالEnglishEnglish
/ اخبار دیوان
/
/
/
برگزاري مراسم توديع و معارفه مديرکل امورمالي ديوان محاسبات کشور
1396/07/03
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل امورمالی دیوان محاسبات کشور با حضورآقای دکتر بهاری فرمعاون امور اجرایی و پشتیبانی، آقای دکترمقیمی رئیس مرکز آموزش و برنامه ریزی و کارکنان این حوزه درسالن جلسات برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل؛ دراین مراسم آقای دکتر بهاری فرضمن تسلیت ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) و یاران راستین آن امام همام گفت: با عنایت به اینکه آقای صفایی به افتخار بازنشستگی نائل شده اند، لازم بود این فرصت در اختیار یکی دیگر از همکاران دیوان گذاشته شود و از شخصیت دیگری در این جایگاه استفاده شود.
ایشان در ادامه با تمجید از وجوه مختلف شخصیتی آقای صفایی مدیرکل سابق امورمالی دیوان محاسبات از زحمات وی در زمان تصدی این پست تشکر کرده و حضور آقای حسینی مدیرکل جدید امورمالی در این جایگاه را موجب امیدواری بیشتر خواند و انجام دقیق مسئولیت خطیر امورمالی را نیازمند همکاری همه مدیران و مقامات و ارکان دیوان محاسبات دانست.
در ادامه آقای دکتر مقیمی رئیس مرکز آموزش و برنامه ریزی با تسلیت ایام سوگواری سرور آزادگان امام حسین (ع)، از زحمات آقای صفایی که در دوره های مختلف در دیوان محاسبات نقش مهمی در خدمت به نظام جمهوری اسلامی و حل مشکلات همکاران داشته است قدردانی و برای آقای حسینی مدیرکل جدید که با توانایی، تدبیر و آگاهی به وظایف خود عمل می کنند توفیقات روز افزون مسئلت کرد.
در پایان حکم آقای حسینی مدیرکل امور مالی جدید توسط آقای دکتر بهاری فر معاون امور اجرایی و پشتیبانی به ایشان اعطاء گردید و با اهداء لوح تقدیر از زحمات آقای صفایی قدردانی بعمل آمد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۶ يکشنبه ۲۹ بهمن
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/