دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
رسول خدا (صلّی الله علیه و ‌آله و سلّم): داناترین مردم كسی است كه دانش ديگران را به دانش خود بيفزايد.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
رئیس کل دیوان محاسبات کشور به استان گلستان سفر کرد
1397/06/13

آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور با همراهی آقای صفائی نسب مشاور عالی رئیس کل و آقای دکتر زارعی مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات، با هدف دیدار با کارکنان دیوان محاسبات استان و تشریح سیاست های کلی سازمان با استقبال معاونین استاندار و مدیران و مسئولان ارشد اجرایی و انتظامی به استان گلستان سفر کرد

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل، در ابتدای این سفر آقای دکتر عادل آذر با آیت ا.. نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان دیدار و گفتگو کرد. ایشان در این دیدار ضمن تبریک عید سعید غدیر خم، اهداف و وظایف دیوان محاسبات کشور را تشریح و گزارشی از اقدامات این سازمان جهت صیانت و پاسداری از بیت المال و همچنین گزارش تفریغ بودجه کل کشور ارائه نمود .
وی تاکید نمود: دیوان محاسبات با اعمال سیاست های پیشگیرانه در قالب آموزش و هدایتگرانه در قالب ارائه مشاوره به مدیران باعث پیشگیری از تخلفات مالی دستگاه های اجرایی می شود. در این دیدار آیت ا.. نورمفیدی ضمن تبریک عید سعید غدیرخم و تشکر از رئیس کل دیوان محاسبات کشور از حضور در استان گلستان، به تفسیر واقعه غدیر خم و فضائل امیرالمومنین و خصلت های آن بزرگوار در برقراری عدالت و بسط آن در جامعه و همچنین پاسداری از بیت المال پرداخت. سپس با بیان حدیثی از حضرت امام حسین(ع) اهمیت کار دیوان محاسبات و پاسداری از بیت المال را متذکر شد.
در ادامه این سفر رئیس کل  دیوان محاسبات کشور در جلسه شورای اداری استان که در محل استانداری گلستان برگزار شد حضور یافت. در ابتدای جلسه استاندار گلستان ضمن خیرمقدم به رئیس کل دیوان محاسبات کشور، گزارشی از عملکرد توسعه استان در بخش های گوناگون ارائه نمود. سپس آقای دکتر عادل آذر برنامه ها و اقدامات دیوان محاسبات بر محور سند راهبردی دیوان محاسبات را تبیین و به تشریح شعار نظارت مستمر پیشگیرانه، هدایت گرانه و مقتدرانه پرداخت.
رئیس کل دیوان محاسبات کشور افزود: دیوان محاسبات از طریق اجرای دوره های آموزشی برنامه ریزی شده به مدیران کمک می کند تا دچار تخلفات نشوند. بر همین اساس بسترهای آموزشی از وزرا تا رده های پایین مدیریتی فراهم شده و در استان ها هم این دوره ها توسط دیوان محاسبات استان ها برگزار خواهد شد. آقای دکتر عادل آذر و هیات همراه در ادامه به مدت 2 ساعت به سوالات مالی و حقوقی مدیران استانی پاسخ دادند.
در ادامه این سفر، رئیس دیوان محاسبات کشور، مشاور عالی رئیس کل و مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات با کارکنان دیوان محاسبات استان گلستان دیدار کردند. در ابتدای این دیدارآقای حسینی زاده مدیرکل دیوان محاسبات استان گلستان، ضمن عرض خیر مقدم، به تشریح اقدامات و عملکرد دیوان محاسبات استان گلستان پرداخت. سپس آقای دکتر عادل آذر ضمن تبریک اعیاد فرخنده و مبارک قربان و غدیر، از زحمات کارکنان دیوان محاسبات استان گلستان جهت تحقق اهداف و وظایف سازمانی قدردانی نمود. همچنین اهداف و برنامه های سامانه نظارت الکترونیکی دیوان محاسبات( سنا ) را تشریح نمود.
در بخش پایانی این سفر رئیس کل دیوان محاسبات کشور در جلسه شورای دستگاه های نظارتی استان حضور یافت. ایشان در این جلسه فلسفه برگزاری جلسات شورای دستگاه های نظارتی را مشورتی بیان و اعلام داشت که به منظور جلوگیری از موازی کاری در بین دستگاه های نظارتی، این جلسات ضروری و مهم می باشد.
 
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ دوشنبه ۳۱ تير
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/