دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
رسول خدا (صلّی الله علیه و ‌آله و سلّم): داناترین مردم كسی است كه دانش ديگران را به دانش خود بيفزايد.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
با حضور رئیس کل دیوان محاسبات کشور:
روسای دیوان محاسبات کشورهای آسیایی با رئیس جمهور ویتنام دیدار کردند
1397/07/01

روسای دیوان محاسبات کشورهای عضو سازمان آسوسای در حاشیه چهاردهمین نشست مجمع عمومی این سازمان روز چهارشنبه 28 شهریور 1397 در هانوی پایتخت ویتنام با رئیس جمهور این کشور دیدار کردند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، آقای دکتر عادل آذر که جهت شرکت در چهاردهمین نشست مجمع عمومی سازمان آسوسای در هانوی به سر می برد، به همراه روسای هیات های اعزامی از کشورهای عضو سازمان آسوسای با آقای تران دانگ کوآنگ رئیس جمهور ویتنام دیدار کرد.
در این ملاقات که در فضایی بسیار صمیمی و به دور از تشریفات و پروتکل های مرسوم صورت گرفت، ابتدا آقای هو داک فوک رئیس دیوان محاسبات ویتنام، ضمن معرفی حاضرین در جلسه گزارشی از تاریخچه سازمان آسوسای چهلمین سالگرد تاسیس سازمان آسوسای و میزبانی چهاردهمین نشست مجمع عمومی سازمان ارایه نمود.
در ادامه این جلسه، رئیس جمهور ویتنام ضمن خوش آمد گویی به روسای هیات های اعزامی و ابراز خرسندی از ملاقات با نامبردگان، طی سخنان کوتاهی توضیحاتی در خصوص تشکیل دیوان محاسبات ویتنام و سابقه 24 ساله آن ارایه نمود.
آقای تران دانگ کوآنگ با تاکید بر جایگاه دیوان محاسبات به عنوان ابزار مهم نظارتی پارلمان افزود: دیوان محاسبات به عنوان سازمانی مستقل، همسو با قطعنامه های سازمان ملل متحد در جهت تقویت حسابرسی دولتی تلاش نموده است.
ایشان از دیوان محاسبات کشورهای آسیایی درخواست نمود تا ضمن به اشتراک گذاشتن تجربیات و دانش خود در حوزه حسابرسی دولتی با دیوان محاسبات ویتنام، این کشور را در رسیدن به اهداف سازمان آسوسای در دوره تصدی ریاست دوره ای ویتنام بر این نهاد یاری رسانند.
در پایان این ملاقات، رئیس جمهور ویتنام اظهار امیدواری نمود که چهاردهمین نشست مجمع عمومی و هفتمین سمپوزیوم تخصصی آسوسای بتواند راه حل های خوبی در جهت اجرای اهداف توسعه پایدار و انجام حسابرسی های زیست محیطی ارایه نماید.
شایان ذکر است آقای تران دانگ کوآنگ رئیس جمهور ویتنام، که از مدتها پیش به دلیل ابتلا به یک بیماری جدی تحت درمان بود، در تاریخ جمعه 30 شهریور در بیمارستانی در هانوی درگذشت.
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/