دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
رسول خدا (صلّی الله علیه و ‌آله و سلّم): داناترین مردم كسی است كه دانش ديگران را به دانش خود بيفزايد.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
تودیع و معارفه مدیرکل دیوان محاسبات آذربایجان غربی
1397/07/02

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دیوان محاسبات استان آذربایجان غربی با حضور آقای دکتر داودی معاون فنی و حسابرسی امور عمومی و اجتماعی، آقای شمس مدیرکل هماهنگی استان ها، معاونین استاندار، جمعی از رؤسا، مدیران کل، معاونین و ذیحسابان دستگاه های اجرایی استان آذربایجان غربی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم، آقای دکتر داودی معاون فنی و حسابرسی امور عمومی و اجتماعی دیوان محاسبات کشور در تشریح اجرای «نظارت پیشگیرانه، هدایتگرانه و مقتدرانه»، گفت: با توجه به رویکرد جدید دیوان محاسبات کشور، مدیران و ذیحسابان دستگاه های اجرایی باید به سامانه های جدید تدارکات الکترونیکی و اموال دستگاه های اجرایی توجه خاصی داشته باشند.
وی افزود: دیوان محاسبات تلاش دارد با اجرای حسابرسی ضمنی با هدف اعمال حسابرسی قبل و حین اجرا، آموزش مدیران و ارائه مشاوره های موردی از بروز انحراف در مسیر اجرای قانون پیشگیری نماید. آقای دکتر داودی از زحمات و تلاش های آقای اقتصاد که به افتخار بازنشستگی نائل شده است، تقدیر و تشکر نمود و تصدی پست جدید را به آقای احمدی تبریک گفت.
در ادامه مراسم، معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای اقتصاد، تعامل ایشان و دیگر همکاران دیوان محاسبات را امری مهم در راهبرد پیشگیری از تخلف و نیز ایجاد انظباط مالی دانست و برای آقای احمدی مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان موفقیت در امر مهم پاسداری از بیت المال را آرزو نمود.
همچنین آقای اقتصاد مدیرکل سابق دیوان محاسبات استان آذربایجان غربی از مدیران کل، رؤسا و ذیحسابان دستگاه های اجرایی که در طول خدمت با ایشان همکاری کرده اند، تقدیر و تشکر نمود و همکاران دیوان محاسبات این استان را از بهترین و فنی ترین نیروهای انسانی دیوان محاسبات کشور برشمرد . آقای احمدی مدیرکل جدید دیوان محاسبات آذربایجان غربی نیز ضمن بیان سیاست های دیوان محاسبات، از مدیران و ذیحسابان دستگاه های اجرایی برای همکاری و تعامل با دیوان محاسبات استان دعوت نمود و هدف نهایی دیوان محاسبات کشور از امر نظارت را سازندگی و پیشرفت کشور دانست.
در پایان این مراسم، از زحمات و تلاش های آقای علیرضا اقتصاد که به افتخار بازنشستگی نائل شده است در طول سنوات تصدی این پست قدردانی گردید و آقای ایوب احمدی به عنوان مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان آذربایجان غربی معرفی شد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/