دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
رسول خدا (صلّی الله علیه و ‌آله و سلّم): داناترین مردم كسی است كه دانش ديگران را به دانش خود بيفزايد.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
با حکم رئیس کل دیوان محاسبات کشور:
آقای دکتر داودی مسئول تحقیق و تفحص از عملکرد مالی شرکت هواپیمایی آسمان شد
1397/07/10

آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور طی حکمی، آقای دکتر داودی معاون فنی و حسابرسی امور عمومی و اجتماعی این سازمان را مسئول تحقیق و تفحص از عملکرد مالی شرکت هواپیمایی آسمان معرفی کرد.
در بخشی از این حکم آمده است: مسئولیت تحقیق و تفحص از عملکرد مالی سال های 1390 لغایت 1396 شرکت هواپیمایی آسمان به جنابعالی محول می گردد. ضرورت دارد با تشکیل هیات حسابرسی ویژه، حداکثر ظرف مدت سه ماه آتی، عملکرد مذکور بررسی و نتیجه را گزارش نمایید.
شایان ذکر است، طبق ماده(42) قانون دیوان محاسبات کشور مصوب 1361/11/11 ، دیوان محاسبات کشور برای انجام وظایف خود می تواند در تمامی امور مالی کشور تحقیق و تفحص نماید و در تمامی موارد، مستقیما مکاتبه برقرار کند و تمامی مقامات جمهوری اسلامی ایران و قوای سه گانه و سازمان ها و ادارات تابعه و کلیه اشخاص و سازمان هایی که به نحوی از انحاء از بودجه کل کشور استفاده می نمایند، مکلف به پاسخگویی مستقیم می باشند حتی در مواردی که از قانون محاسبات عمومی مستثنی باشند.
گفتنی است که آقای دکتر عادل آذر از سال 1361 تاکنون برای اولین بار از این اختیار قانونی استفاده نموده است.

لطفا جهت دریافت حکم اینجا کلیک کنید
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/