دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
رسول خدا (صلّی الله علیه و ‌آله و سلّم): داناترین مردم كسی است كه دانش ديگران را به دانش خود بيفزايد.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
تودیع و معارفه مدیرکل دیوان محاسبات استان گیلان
1397/07/11

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل پیشین و جدید دیوان محاسبات استان گیلان با حضور آقایان دکتر منتی نژاد معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه و شمس مدیرکل امور استان های دیوان محاسبات کشور، احمدی معاون توسعه منابع و اقتصادی استانداری، اعضای شورای دستگاه های نظارتی استان و برخی مدیران کل و ذیحسابان دستگاه های اجرایی در سالن اجتماعات دیوان محاسبات استان گیلان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم آقای دکتر منتی نژاد اظهارداشت: توفیقات خوبی در دیوان محاسبات گیلان بدست‌آمده که این توفیقات حاصل فعالیت کارآمد کارمندان و تدبیر مدیرکل بوده است. وی با اشاره به ضرورت حسن تعامل دیوان محاسبات با دستگاه ها افزود: باید تعامل با دستگاه ها در کنار حسن اجرای قوانین افزایش پیدا کند.آقای دکتر منتی نژاد با اشاره به نوسانات ارزی و‌ در پیش گرفتن راهکارهای فعلی از سوی دولت بیان کرد: هر تصمیم اقتصادی که در حال حاضر در شرایط جنگ اقتصادی و‌ تحریم گرفته می‌شود باید مبتنی بر علم و دانش باشد.
معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی کشور، نباید بودجه بدون ضابطه هزینه شود، گفت: دست و دل‌بازی در هزینه کردها در شرایط کنونی به‌هیچ‌وجه برازنده مردم و نظام اداری و مالی ما نیست.در ادامه این مراسم آقای پری پور مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان گیلان بر لزوم نظارت بر بیت‌المال تاکید کرد و گفت: اگر حسابرسی‌ها نتواند سازمان را در جهت مثبت هدایت کند و موفقیت‌هایی را کسب نماید، نشان‌دهنده ضعف دیوان محاسبات است‌.
در این مراسم، از زحمات آقای ایوب احمدی مدیرکل پیشین دیوان محاسبات گیلان تقدیر وآقای دکتر احمد پری پور به‌عنوان مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان گیلان معرفی گردید.
گفتنی است که در حاشیه این مراسم، آقای دکتر منتی نژاد با دکتر سالاری استاندار گیلان دیدار کرد. در این دیدار که با هدف معرفی مدیرکل جدید دیوان محاسبات گیلان صورت گرفت، ایشان گیلان را استانی امن در حوزه جرایم اقتصادی خواند و اظهار داشت: در سال های اخیر مدیریت موفق دیوان محاسبات گیلان به میزان مطلوبی از وقوع جرایم اقتصادی جلوگیری کرده است.
در ادامه، دکتر سالاری استاندار گیلان اظهار داشت: انضباط مالی و تمکین بر قانون نقش مهمی در مدیریت موفق دیوان محاسبات دارد.
همچنین آقای دکتر منتی نژاد در جلسه ای که با حضور تمامی کارکنان دیوان محاسبات استان گیلان تشکیل گردید، حضور یافت و به بیان سیاست ها و خط مشی های دیوان محاسبات کشور پرداخت. در این جلسه، ابتدا آقای احمدی مدیرکل سابق دیوان محاسبات گیلان گزارشی از ترکیب پرسنلی این اداره کل و کارهای انجام شده در سال جاری ارائه نمود و سپس آقای دکتر منتی نژاد از زحمات آقای احمدی و همکاران در انجام وظیفه قانونی دیوان
محاسبات تشکر کرد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/