دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است، چنان‏كه باد برگ درختان را مى‏ريزد. امام حسين (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ اخبار دیوان
/
/
/
افتتاح ساختمان جدید دیوان محاسبات استان البرز با حضور رئیس کل دیوان محاسبات کشور
1397/07/23

ساختمان جدید دیوان محاسبات استان البرز با حضور آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات، در این مراسم که معاون امور اجرایی و پشتیبانی دیوان محاسبات کشور،سرپرست دفتر مرکزی حراست دیوان محاسبات، مدیرکل دیوان محاسبات البرز، استاندار و جمعی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت، آقای دکتر عادل آذر گفت: این ساختمان هم در مکان و موقعیت مناسبی احداث شده و هم دارای زیبایی، استحکام و کیفیت لازم است. ایشان از همه کسانی که برای اتمام این پروژه تلاش نمودند، قدردانی و در ادامه، همکاران دیوان محاسبات استان البرز را به اخلاص در عمل و انجام کار برای رضای خدا دعوت کرد.
در ادامه مراسم، آقای بهاری فر معاون اجرایی و پشتیبانی دیوان محاسبات کشور از مدیرکل وکلیه کارکنان دیوان محاسبات استان که در تکمیل و به بهره¬برداری رسیدن ساختمان این اداره کل اهتمام داشتند، تشکر کرد.
در این مراسم همچنین آقای شراهی مدیرکل دیوان محاسبات استان البرز ضمن خیرمقدم به آقای دکتر عادل آذر و هیات همراه، با بیان مقدمه ای در خصوص اقدامات شبانه روزی به عمل آمده، از زحمات همکاران به جهت تلاش چند ماهه در آماده سازی ساختمان جدید تقدیر و تشکر نمود.
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ آبان
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/