دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
دو خصلت است که بهتر و بالاتر از آنها چیزی نیست؛ ایمان به خدا و سود رساندن به برادران خویش . امام حسن عسگری (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان کردستان معرفی شد
1397/09/05

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل سابق و جدید دیوان محاسبات استان کردستان با حضور آقای دکتر منتی نژاد معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور، استاندار کردستان، رئیس سازمان برنامه و بودجه، مدیرکل هماهنگی استانهای دیوان محاسبات کشور و برخی دیگر از مقامات و مسئولین استانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم آقای دکتر منتی نژاد ضمن تبریک هفته وحدت و ولادت نبی مکرم اسلام(ص) و امام صادق(ع) تغییرات و تحولات استان در حوزه زیرساخت ها را مطلوب دانست و با تقدیر از زحمات آقای محمدی مدیرکل سابق دیوان محاسبات استان عملکرد استان را در حوزه بهره مندی از منابع مالی نسبتاً خوب ارزیابی کرد و از حیث منابع بودجه استان را دارای رتبه 17 عنوان نمود.
آقای دکتر منتی نژاد اظهار داشت: صرف توجه به حسابرسی رعایت دیگر جوابگوی راهبرد نظارتی دیوان نبوده و ورود جدی و کارشناسی دیوان محاسبات به حوزه حسابرسی عملکرد ضروری می باشد.
در ادامه برنامه، استاندار کردستان گفت: دیوان محاسبات استان در دوران مدیرکل سابق تعامل مناسبی با دستگاه های اجرایی در راستای رفع مشکلات و توسعه استان داشته و همواره به عنوان یک دستگاه ناظر در کنار دستگاه های اجرایی بوده است.
همچنین آقای محمدی مدیرکل سابق دیوان محاسبات کردستان با تاکید بر اینکه دیوان محاسبات همواره در راستای رسالت کاری خواستار حفظ شفافیت در نظام مالی بوده است، اظهار داشت: تمام تلاش ما و مجموعه مدیریت استان این بوده که اعتبارات استان به هیچ عنوان برگشت نخورد و در استان هزینه شود.
در ادامه، آقای جعفری مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان کردستان توسعه کشور در چارچوب انضباط مالی را مهم‌ترین اولویت دیوان محاسبات کشور دانست و خاطرنشان کرد: در نیل به توسعه استان و رعایت قوانین و مقررات در راستای سیاست‌های پیشگیرانه، هدایت‌گرانه و مقتدرانه باید ثابت قدم باشیم.
گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات آقای مراد محمدی مدیرکل سابق تجلیل و آقای محمد مهدی جعفری به عنوان مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان کردستان معرفی شد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/