دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
دو خصلت است که بهتر و بالاتر از آنها چیزی نیست؛ ایمان به خدا و سود رساندن به برادران خویش . امام حسن عسگری (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
رئیس کل دیوان محاسبات کشور در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما:
در دو سال گذشته 14.5 هزار میلیارد تومان به حساب بیت‌المال بازگشته است
1397/09/13

آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما، گفت: در نتیجه تلاش های دیوان محاسبات کشور در دو سال گذشته 14.5 هزار میلیارد تومان به حساب های بیت المال بازگشته است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، آقای دکتر عادل آذر با اشاره به گفت ‌وگوی تلویزیونی رئیس مجلس درباره عملکرد دیوان محاسبات اظهار داشت: نتیجه عملکرد ما در دوره دهم مجلس حدود 2700 پرونده است که در بخش حسابرسی دیوان محاسبات تشکیل شده و به دادسرای دیوان نیز رفته است.
ایشان با بیان اینکه تاکنون فرایند بیش از هزار پرونده به پایان رسیده است، تصریح کرد: از لحاظ رقم و عددی سرجمع انضباط اقتصادی و برگشت پول به حساب‌های بیت المال 14 هزار و 500 میلیارد تومان و بیش از 4 میلیارد دلار در طول دو سال مجلس دهم بوده است.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/