دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم :خدایا نعمت سرزندگی و کوشایی را به ما ارزانی دار و از سستی، تنبلی، ناتوانی، بهانه آوری، زیان، دل مردگی و ملال محفوظمان دار.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری کارگاه آموزشی بازآموزی یافته های نظارتی ایران (طرح بینا)در دیوان محاسبات ایلام
1397/09/14

در راستای سیاست های راهبردی دیوان محاسبات کشور مبنی بر پیشگیری و هدایت گری و به منظور آشنا ساختن روسا و مدیران دستگاه های اجرایی به قوانین و مقررات کاربردی مالی و محاسباتی و تبیین مصادیق تخلف، دیوان محاسبات استان ایلام کارگاه آموزشی بازآموزی یافته های نظارتی ایران(طرح بینا) را با حضور آقای عمرانی معاون دادستان دیوان محاسبات کشور و آقای زیباکردار مشاور رئیس کل، با هماهنگی دفتر آموزش و بهسازی منابع انسانی دیوان محاسبات کشور و با همکاری استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار کرد.
 
در این کارگاه که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی، معاونین، ذیحسابان و مدیران مالی دستگاه ها برگزار گردید، ابتدا معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری ایلام به میهمانان و شرکت کنندگان خیرمقدم گفت و سپس آقای محمدی منش مدیرکل دیوان محاسبات استان ایلام به تشریح اهداف این کارگاه آموزشی پرداخت. در ادامه آقای عمرانی معاون دادستان دیوان محاسبات کشور و آقای زیباکردار مشاور رئیس کل به ارائه مطالب آموزشی پرداختند.
شایان ذکر است؛ کارگاه آموزشی بازآموزی یافته های نظارتی ایران(طرح بینا) تاکنون در استان های البرز، اصفهان، قم، سمنان، خراسان شمالی، اردبیل، آذربایجان غربی و زنجان برگزار شده و 1843 نفر از روسا، مدیران کل، فرمانداران، شهرداران، ذیحسابان و مدیران مالی دستگاه های اجرایی در این دوره های آموزشی شرکت نمودند.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ سه شنبه ۳ ارديبهشت
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/