دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
رسول خدا (صلّی الله علیه و ‌آله و سلّم): داناترین مردم كسی است كه دانش ديگران را به دانش خود بيفزايد.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری کارگاه حدود صلاحیت حرفه ای حسابرسان دیوان محاسبات با حضور آقای حسن سلیمانی عضو محترم کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس
1397/10/10

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، کارگاه هم اندیشی حسابرسان دیوان محاسبات کشور با حضور آقای حسن سلیمانی نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات، آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور، معاونین ایشان، جمعی از مدیران و حسابرسان کل برگزار گردید.
 
در این نشست آقای دکتر عادل آذر ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی و عرض خیرمقدم به آقای سلیمانی و تشکر از حضور ایشان در جمع حسابرسان دیوان محاسبات کشور، این کارگاه را فرصتی مغتنم برای دیوان محاسبات کشور دانست.
در ادامه نشست آقای سلیمانی موضوع جلسه را بررسی حدود صلاحیت های حرفه ای حسابرسان دیوان محاسبات کشور عنوان و تاکید کرد که یکی از چالش های اصلی حسابرسی بخش عمومی کشور، تفاسیر و تعابیر مختلفی است که در خصوص حدود صلاحیت حرفه ای حسابرسان دیوان محاسبات می شود. در این فرصت تلاش می شود که با کسب دیدگاه شرکت کنندگان در کارگاه به نظر واحدی دست یابیم.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات با اشاره به اصول 54 و 55 قانون اساسی، قانون دیوان محاسبات و سایر قوانین موضوعه به تبیین حدود صلاحیت های دیوان محاسبات کشور پرداخت.
در پایان این کارگاه آقای سلیمانی به سوالات مطرح شده پاسخ داد و مقرر گردید در جلسات آتی و با حضور ایشان موضوع حدود و صلاحیت های حرفه ای دیوان محاسبات کشور در بخش های حسابرسی ادامه یابد و در بخش رسیدگی نیز با حضور دادیاران کارگاه جداگانه ای برگزار شود.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/