دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
امام محمد باقر(ع) :هر چیزی بهاری دارد و بهار قرآن ماه رمضان است.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری مراسم اختتامیه دوره آموزشی بین المللی حسابرسی عملکرد
1397/12/11

مراسم اختتامیه دوره آموزشی بین المللی حسابرسی عملکرد با حضور آقایان فیاض شجاعی دادستان، دکتر مقیمی رئیس مرکز آموزش و برنامه ریزی، آقای مظفری مدیر کل مرکز آموزش و بهسازی منابع انسانی، شیرازمنظور حیدر مدرس دوره آموزشی از دیوان محاسبات کشور پاکستان و کار آموزان دوره در محل مرکز پژوهش نفت روز چهار شنبه 8 اسفند ماه 1397 برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در این مراسم آقای فیاض شجاعی دادستان دیوان محاسبات کشور ضمن قدردانی از برگزار کنندگان مراسم و تشکر از آقای شیراز منظور حیدر استاد دوره آموزشی بین المللی حسابرسی عملکرد، گفت: محورهای آموزشی خوبی در مورد وظایف و عملکرد دیوان محاسبات تدوین و تدریس شده است و امیدوارم نتایج این دوره در کارهای حسابرسی دیوان، گزارش ها و آراء متجلی شود.
آقای شجاعی در ادامه به گستردگی کار دیوان محاسبات کشور ایران اشاره کرد و در این رابطه گفت: دلیل گستردگی کار دیوان محاسبات ایران نسبت به سایر کشورها به این جهت است که دیوان محاسبات ایران یک نهاد و محکمه عالی نظارتی است که حسابرسی نیز بخشی از کار آن است در حالی که دیوان محاسبات برخی کشورهای دیگر تنها یک موسسه حسابرسی هستند.
دادستان دیوان محاسبات در ادامه افزود: استنباط من این است که یافته های حسابرسی عملکرد دیگر کشورها مثل پاکستان که در این زمینه پویا هستند مورد استفاده قرار گیرد و همچنین لازم است در سمینارها و کنفرانس های مربوطه حضور فعال تری داشته باشیم.
ایشان در پایان اشاره کرد که مباحث و نمونه های موردی مطرح شده در این دوره آموزشی بین المللی حسابرسی عملکرد به صورت مجموعه مقالات برای استفاده بیشتر کارکنان، منتشر شود.
در ادامه مراسم آقای شیراز منظور حیدر مدرس دوره از رئیس دیوان محاسبات ایران به خاطر برگزاری خوب و موفقیت آمیز دوره آموزشی بین المللی حسابرسی عملکرد قدردانی کرد.
در پایان مراسم، گواهی نامه پایان دوره آموزشی بین المللی حسابرسی عملکرد توسط دادستان دیوان محاسبات و رئیس مرکز آموزش و برنامه ریزی به کارآموزان دوره اهداء شد.
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/