دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
امام محمد باقر(ع) :هر چیزی بهاری دارد و بهار قرآن ماه رمضان است.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
رئیس کل دیوان محاسبات کشور به استان خراسان شمالی سفر کرد
1397/12/12
آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور با همراهی آقای داودی معاون فنی و حسابرسی امور عمومی و اجتماعی و آقای شمس مدیرکل هماهنگی استان ها با هدف دیدار با کارکنان دیوان محاسبات استان و تبیین سیاست های کلی سازمان به استان خراسان شمالی سفر کرد و مورد استقبال استاندار خراسان شمالی، معاونین ایشان و جمعی از مقامات استانی قرار گرفت.
 
 
 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، آقای دکتر عادل آذر در این سفر ابتدا با حضرت آیت ا... یعقوبی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر بجنورد دیدار کرد و سپس در جلسه شورای اداری استان شرکت نمود. ایشان در این جلسه، به تبیین سیاست های کلی و راهبردی دیوان محاسبات کشور پرداخت و موضوعاتی از قبیل؛ توجه به مشاوره های دیوان محاسبات با تاکید بر کنترل های داخلی و حسابرسی عملکرد، هزینه کرد مالیات بر ارزش افزوده در شهرها، مبارزه با زمین خواری، تلاش برای ارتقای سلامت نظام اداری و گزارش تفریغ بودجه را مورد تاکید قرار داد.
 
 
 همچنین آقای دکتر عادل آذر در فضایی صمیمی با کارکنان دیوان محاسبات استان دیدار کرد و در پایان در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه اترک خراسان شمالی حضور یافت.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/