دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
علاقه به مقام و ثروت سبب رشد نفاق در قلب خواهد شد ، همان طور كه آب باران سبب رشد گیاهان می باشد. پیامبر اعظم                            سال 1393 سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادیEnglishEnglish
/
اخبار دیوان
/
دكتر رحماني فضلی در ديدار نوروزي با كاركنان: ديوان در تحقق شعار سال ايفاي نقش كند
1392/01/18
رئيس كل ديوان محاسبات كشور در مراسمي ساده و در فضايي صميمي ضمن ديدار با كاركنان ديوان و تبريك سال نو و شروع فعاليت كاري سال 92، خواستار ايفاي نقش برجسته ديوان محاسبات در خلق حماسه اقتصادي در كشور شد.
به گزارش روابط عمومي ديوان محاسبات كشور، در اين ديدار كه امروز در نمازخانه ديوان و ساعتي قبل از نماز ظهر صورت گرفت، آقاي دكتر رحماني فضلي سال نو را به كاركنان ديوان محاسبات تبريك گفت و از تلاش مجدانه و موفق آنها در سال گذشته تقدير كرد و همه را به رعايت اخلاق، يكپارچگي، انسجام، صميميت و دوستي فراخواند و آن را عامل هم افزايي و كارآمدي كاركنان ديوان دانست.
رئيس كل ديوان محاسبات در بخش ديگري از سخنان خود به پيام نورزي مقام معظم رهبري اشاره كرد و گفت: رهبر انقلاب، سال 92 را سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي نامگذاري كرده اند و ما مجموعه ديوان محاسبات بايد تلاش كنيم كه سهم خود را در خلق حماسه اقتصادي ايفا كنيم و دين خود را در مقابل ملت شريف ايران ادا نماييم.
آقاي دكتر رحماني فضلي در ادامه سخنان خود به اصول و مباني سياست خارجي و داخلي نظام جمهوري اسلامي در سال 92 پرداخت و گفت: از آنجا كه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران اهداف والايي را دنبال مي كند، استكبار ستيزي و استقلال و تامين منافع ملي را در سر لوحه كار خود دارد . بنا بر اين در موضوع هسته اي و مذاكرات جاري با غربي ها خواسته هاي منطقي و اصولي خود را تبيين كرده و بارها تصريح نموده كه هم ازنظر شرعي و هم انساني دنبال ساخت سلاح هسته اي نيست، ولي طرف هاي غربي مذاكره با ايران اهداف ديگري را دنبال مي كنند. اين برخورد با نمايش اقتدار كشور تغيير مي كند.
رئيس كل ديوان محاسبات انتخابات رياست جمهوري در سال 92 يادآوري كرد و ضمن تاكيد بر اهميت اين موضوع حمايت و پيوند ملت و حكومت را باعث افزايش اقتدار كشور در سياست خارجي دانست و ابراز اميدواري كرد رئيس جمهور آينده كشور فردي كارآمد و ولايت مدار باشد.
آقاي دكتر رحماني فضلي گفت: من به عنوان شاگرد اين ملت با توجه به تجربه هاي علمي و دانشگاهي خود عميقا باور دارم كه شرايط پيشرفت در كشور فراهم است. هر چند در شرايط تحريم هستيم، ولي اگر ظرفيت هاي بالقوه اقتصادي كشور مود توجه قرار گيرد، شكوفايي و پيشرفت دور از دسترس نيست.
رئيس ديوان محاسبات در پايان سخنراني خود از كاركنان ديوان خواست كه طرح ها و پيشنهادهاي خود را در زمينه نقش ديوان محاسبات در خلق حماسه اقتصادي ظرف 10 روز آماده و براي بهره برداري، ارائه نمايند
 
 
 
کداختصاصی خبر:
/ /
ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
۱۳۹۳ جمعه ۱۰ بهمن
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
ترجمان حسابرسی
آثار علمی پژوهشی
شبکه پژوهش
آموزش الکترونیکی
بازدیدکنندگان امروز ١٤٧٥
بازدیدکنندگان دیروز ٦٥٤٢
کل بازدیدکنندگان ١٥۹٤٢٢١٦
کاربران بر خط ١٣٢
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/