۱۴۰۱ پنج شنبه ۹ تير
دیوان محاسبات کشور؛ دیوان فناورانه مردم پایه
برگزاری جلسه شورای هماهنگی دستگاه های نظارتی خراسان شمالی با حضور رئیس سازمان بازرسی کل کشور و مدیرکل دیوان محاسبات استان
1399/10/06 2705
جلسه شورای هماهنگی دستگاه های نظارتی استان خراسان شمالی با حضور حجت الاسلام والمسلمین درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور.....
جلسه شورای هماهنگی دستگاه های نظارتی استان خراسان شمالی با حضور حجت الاسلام والمسلمین درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور در محل اداره کل بازرسی استان تشکیل و مدیرکل دیوان محاسبات استان خراسان شمالی به همراه سایر اعضای شورا در این جلسه حضور یافتند.
به گزارش دفتر روبط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات، در این جلسه، درویشیان با اشاره به مبانی قانونی شورای دستگاه های نظارتی، از تدوین دستورالعمل برای این شورا در آینده خبر داد و به ظرفیت های این شورا در حل مشکلات و رفع موانع تاکید کرد.
در ادامه، اعضای شورا به طرح مسائل و مشکلات پیشرو در حوزه کاری خود پرداختند و مدیرکل دیوان محاسبات استان نیز به مشکلاتی از قبیل طرح های نیمه تمام، عدم استقبال پیمانکاران در مناقصات دستگاه ها، لزوم برنامه ریزی دقیق و اعمال مدیریت مالی بر دستگاه ها و مشکلات بوجود آمده در بخش معادن و سدهای استان پرداخت.


    مشاهده نظرات ( 0)
    پربازدیدترین
    آخرین اخبار
    Powered by DorsaPortal