۱۴۰۱ پنج شنبه ۹ تير
دیوان محاسبات کشور؛ دیوان فناورانه مردم پایه
دادستان دیوان محاسبات در مراسم معارفه مدیرکل جدید خراسان شمالی:
نگاه ما پیشگیری از تخلف و کاهش تعداد پرونده هاست
1399/10/17 2837
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات، علی کامیار دادستان دیوان محاسبات کشور در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دیوان محاسبات استان خراسان شمالی ...
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات، علی کامیار دادستان دیوان محاسبات کشور در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دیوان محاسبات استان خراسان شمالی با تاکید بر اینکه تلاش ما پیشگیری از وقوع تخلف و کاهش پرونده ها است، گفت: باید نظارت داخلی دستگاه های اجرایی تقویت شود تا بودجه و اعتبارات درست هزینه شود و در نهایت برگشت به خزانه نداشته باشیم و تشکیل پرونده ها در دادسرا کاهش یابد.
کامیار با اشاره به ارائه پیش از موعد گزارش تفریغ بودجه سال 98 افزود: ارائه این گزارش قبل از رسیدگی به لایحه بودجه 1400 به واقعی تر شدن منابع و مصارف کمک زیادی می کند.
دادستان دیوان محاسبات کشور از دستگاه های اجرایی خواست که دیوان محاسبات را بعنوان یک دستگاه خیراندیش، مصلح، عاقبت اندیش و همراه با خود بدانند.
در این مراسم، مهدی زهرابی بعنوان مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان خراسان شمالی منصوب و از زحمات پاکدامن مدیرکل سابق این اداره کل تقدیر و تشکر شد.


    مشاهده نظرات ( 0)
    پربازدیدترین
    آخرین اخبار
    Powered by DorsaPortal