۱۴۰۱ پنج شنبه ۹ تير
دیوان محاسبات کشور؛ دیوان فناورانه مردم پایه
آیت الله العظمی علوی گرگانی:
منتظر دریافت خبرهای خوشحال‌کننده از دیوان محاسبات هستیم
1399/11/20 7070
.
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، دکتر مهرداد بذرپاش رئیس کل و علی کامیار دادستان دیوان محاسبات کشور، طی سفر به استان قم، با آیت الله العظمی علوی گرگانی دیدار کردند.
رئیس کل دیوان محاسبات در این دیدار ضمن ارائه‌ گزارشی از مهمترین اقدامات صورت گرفته طی 6 ماه اخیر، در تشریح وضعیت اقتصادی کشور به بیان برخی نکات مثبت و منفی پرداخته و یکی از مهمترین راهبردهای دیوان محاسبات در دوره‌ جدید را رسیدگی به ترک فعل مسئولان اعلام کرد.
بذرپاش تاکید کرد: اگر فقدان عملکرد از سوی برخی مدیران در جامعه مذموم شود، نهضت کار به راه خواهد افتاد.
در این دیدار، آیت الله العظمی علوی گرگانی با خوش‌آمدگویی به مقامات دیوان محاسبات و همراهان، امید به رحمت الهی را مایه‌ پیشبرد کارها دانست و خطاب به دکتر بذرپاش گفت: مسئولیت شما در جایگاهی که هستید، بسیار سنگین است و از خداوند متعال دعا می‌کنم به شما کمک برساند.
استاد حوزه با تاکید بر به کاربستن همت مضاعف در امور، ناامیدی را موجب افزایش مشکلات دانست و افزود: تحریم‌ها به جای خود، اما بخش قابل توجهی از مشکلات ناشی از سوءمدیریت‌هاست.
این مرجع تقلید با اشاره به اهمیت بودجه در کشور و لزوم دقت بیشتر در رسیدگی مصارف آن، اظهار داشت: مملکت ما به مسئولان دلسوز نیاز دارد تا به مشکلات مردم رسیدگی کنند.
آیت الله العظمی علوی گرگانی در پایان با ابراز امیدواری نسبت به دریافت خبرهای خوشحال کننده از دیوان محاسبات، تاکید کرد: شما اقدامات موثر خود را ادامه دهید و هرکجا که لازم باشد، ما در حمایت از شما ورود می‌کنیم و برای توفیقاتتان به درگاه الهی دعا خواهیم کرد.


    مشاهده نظرات ( 0)
    پربازدیدترین
    آخرین اخبار
    Powered by DorsaPortal