۱۴۰۱ پنج شنبه ۹ تير
دیوان محاسبات کشور؛ دیوان فناورانه مردم پایه
سفر استانی معاون اجرایی پشتیبانی و مدیرکل هماهنگی امور استان‌ها به ایلام
1400/11/07 1246
.
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، استان ایلام مقصد نوزدهمین سفر استانی محمدعلی زهره‌ای (معاون اجرایی و پشتیبانی)، روح الله اکبری (مدیرکل هماهنگی امور استانها) و همراهانشان بود.
در این سفر که روز پنجم بهمن 1400 با استقبال مدیران دیوان محاسبات استان و نجفی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار در فرودگاه ایلام آغاز شد، پس از احترام به مقام شامخ شهدای استان، دیدار با حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام در دستورکار قرار گرفت. در این جلسه، گزارشی از رویکردها و دستاوردهای دیوان محاسبات در دوره ریاست کلی دکتر مهرداد بذرپاش و گزارشی از عملکرد دیوان محاسبات ایلام در سال‌های 1399 و 1400 ارائه شد و نماینده ولی فقیه در استان ایلام نیز به به بیان رهنمودهایی درخصوص نظارت درست و آثار و پیامدهای آن بر رفتار و عملکرد کارگزاران حکومت و دولت اسلامی ارائه کرد.
وی جهت گیری درست دکتر بذرپاش و مجموعه مدیریتی و همکارانش در دیوان محاسبات و دستاوردهای به دست آمده تشکر نمود.
در ادامه این سفر 2 روزه، جلسه‌ای با حضور بهرامی‌نیا استاندار جدید ایلام برگزار شد و طی آن، ضمن تبادل نظر درخصوص وضعیت درآمدی، اعتباری و عملکرد بودجه‌ای استان و چالش‌های آن، پیرامون نحوه‌ی تعامل برای پیشرفت و ارتقای کارآمدی و سلامت نظام مالی و اجرایی استان و همچنین ساخت ساختمان جدید در شان کارکنان دیوان محاسبات استان، مذاکراتی به عمل آمد.
دیدار با همکاران دیوان محاسبات ایلام برنامه بعدی این سفر بود.
پورافغان مدیرکل دیوان محاسبات استان ایلام ضمن خوش‌آمدگویی، گزارشی از عملکرد و چالش‌های استان ارائه کرد و زهره‌ای ضمن ابلاغ سلام رییس کل محترم به همکاران از زحمات همکاران تقدیر و تشکر نمود.
معاون اجرایی و پشتیبانی دیوان محاسبات کشور برای افزایش بهره‌وری و ارزش افزوده، فواید حسابرسی و تفریغ بودجه در بهبود زندگی مردم و پیشرفت استان و کشور نکاتی را مطرح کرد و سپس، درخصوص حل چالش‌های اداری، اجرایی و رفاهی همکاران به مواردی اشاره نمود.
در بخشی از این برنامه، برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از 2 خانواده شهید و ایثارگر تجلیل به عمل آمد.


    مشاهده نظرات ( 0)
    پربازدیدترین
    آخرین اخبار
    Powered by DorsaPortal