دیوان محاسبات کشور
/ Divan News
/
/
/
نشست مشترک معاونت های حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه و حسابرسی امور اقتصادی و زیربنایی دیوان محاسبات کشور با هیأت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی
1398/07/08
نشست مشترک معاونت حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه و معاونت فنی و حسابرسی امور اقتصادی و زیر بنایی دیوان محاسبات کشور با اعضاء هیأت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه 1398/7/3 در دیوان محاسبات کشور برگزار شد.
به گزارش ادار کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در ابتدای این نشست آقای بیت عفری معاون فنی و حسابرسی امور اقتصادی و زیر بنایی دیوان محاسبات گزارشی از روند تشکیل تیمی از خبره ترین حسابرسان دیوان در راستای تحقیق و تفحص از شرکت های خودروساز ارائه کرده و در این زمینه گفت: این تیم، تمام تلاش خود را در حداقل زمان ممکن و با سرعت بالا انجام داده است و در این رابطه به اطلاعات مفیدی دست پیدا کرده است. ایشان در ادامه افزود: این تیم کارشناسی، ایران خودر و سایپا را از همه جوانب مورد بررسی قرار داده و یافته های خوبی نیز جمع بندی شده است و آماده ارائه می باشد. در ادامه نشست هر کدام از نمایندگان عضو هیات تحقیق و تفحص و معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات به بیان نظرات خویش در این زمینه پرداختند.
/ /