دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود، برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت :امام جعفرصادق علیه‌السلام        سال 1398سال رونق تولید      کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
نشست مشترک رئیس کل دیوان محاسبات کشور با اعضای فراکسیون مستقل ولایی مجلس شورای اسلامی
1398/10/01

نشست مشترک رئیس کل دیوان محاسبات کشور با نمایندگان عضو فراکسیون مستقل ولایی مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه اول دی ماه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد. در این نشست آقای دکتر عادل آذر گزارش تحلیلی دیوان محاسبات کشور در خصوص لایحه بودجه سال 1399 کل کشور را ارائه کرد.
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل؛ در ابتدای این نشست تعدادی از نمایندگان عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از گزارش «تحلیلی بودجه پیشنهادی سال 1399 شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت» که توسط آقای دکتر عادل آذر در صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرائت شد، به بیان دیدگاه های خود در مورد نقاط ضعف و قوت لایحه بودجه سال 1399 پرداختند و از دیوان محاسبات بعنوان بازوی نظارتی مجلس شورای اسلامی خواستند که ضمن نظارت و ارائه تفریغ بودجه سالیانه کل کشور؛ مشاوره و راهکارهای هوشمندانه نیز برای برطرف کردن نقایص لایحه بودجه سالیانه کشور ارائه دهد.
 
در ادامه این نشست آقای دکتر عادل آذر ضمن تشکر از اعضای فراکسیون ولایی مجلس، به رویکرد فعال دیوان محاسبات کشور در دوره جدید اشاره کرد و در این رابطه افزود: دیوان محاسبات با شعار نظارت مستمر پیشگیرانه، هدایتگرانه و مقتدرانه و با نگاه آسیب شناسی و با ظرفیت های قانونی به وظیفه خود عمل می کند. ایشان در ادامه افزود: به اذعان نمایندگان مجلس شورای اسلامی رویکرد دیوان محاسبات در حوزه اطلاع رسانی بویژه اطلاع رسانی به نمایندگان مجلس شورای اسلامی متحول شده است. آقای دکتر عادل آذر در ادامه سخنان خود به «گزارش تحلیلی دیوان محاسبات کشور در خصوص بودجه کل کشور» که در صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرائت شد اشاره کرد و گفت: این گزارش موجب خشنودی بسیاری از کارشناسان و دلسوزان نظام جمهوری اسلامی ایران شد و خوشبختانه مورد استقبال اصحاب رسانه و جامعه دانشگاهی قرار گرفت.
 
در ادامه این نشست رئیس کل دیوان محاسبات کشور گزارش تحلیلی دیوان محاسبات کشور به همراه پیشنهادات و نقطه نظرات اصلاحی جهت ترمیم و بهبود «لایحه بودجه سال 1399 کل کشور» را برای اعضای فراکسیون و حاضرین در جلسه تشریح کردند.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ دوشنبه ۵ اسفند
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/