دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
گمان نیکو به خدا داشتن این است که امید به هیچکس جز او نداشته باشی و از هیچ چیز جز گناهت نترسی :امام صادق علیه‌السلام        سال 1399سال جهش تولید      کسانی که دست‌اندرکار هستند جوری عمل کنند که تولید ان‌شاء‌الله جهش پیدا کند و یک تغییر محسوسی در زندگی مردم ان‌شاء‌الله به وجود بیاورد.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
تجدید میثاق مقامات و کارکنان دیوان محاسبات کشور با آرمان های بلند حضرت امام خمینی(ره)
1398/11/15

روز یکشنبه 13 بهمن ماه 1398جمعی از کارکنان دیوان محاسبات کشور با همراهی آقای دکتر عادل آذر رئیس کل، دادستان، مستشاران، معاونان فنی، معاونان دادستان، روسای شعب دادیاری، مدیران و حسابرسان کل ستادی با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با آرمان های بلند ایشان تجدید میثاق کردند.

 به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل؛ آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور در آیین تجدید میثاق چهل و یکمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: امروز به عنوان لشگر نظارتی حضرت امام(ره) در چهل و یکمین بهار انقلاب به زیارت ایشان آمده ایم تا در کنار مرقد ایشان عرض کنیم که ما همچنان به آرمان های امام(ره) و انقلاب و شهداء وفاداریم و با توان بیشتر و با عزمی راسخ تر ماموریت پاسداری و صیانت از بیت المال را ادامه می دهیم.

 

در ادامه آقای دکتر عادل آذر و هیات همراه با حجت اسلام و المسلمین سید حسن خمینی دیدار کردند. در این دیدار آقای دکتر عادل آذر ضمن تبریک دهه فجر و چهل و یکمین بهار انقلاب به تشریح جایگاه دیوان محاسبات کشور در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران گزارشی کوتاه از اقدامات نظارتی دیوان محاسبات در چهار سال اخیر ارائه کرد. رئیس کل دیوان محاسبات کشور در گزارش خود نظارت مستمر، پیشگیرانه، هدایتگرانه و مقتدرانه را شعار نظارتی دیوان محاسبات در چهار سال گذشته عنوان کرد و افزود: در این دوره دیوان محاسبات به جای مچ گیری با برنامه های آموزشی و مشورتی به مدیران اجرایی به دنبال یاری رساندن به آنها بوده است زیرا هدف آن است که نظارت دیوان می بایست در خدمت پیشرفت و اجرا باشد.آقای دکتر عادل آذر در ادامه گزارشی از اقدامات پیشگیرانه و همچنین تعداد پرونده های رسیدگی شده در چهار سال گذشته، گزارشات آسیب شناسی و گزارش دیوان محاسبات کشور از بودجه شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت در لایحه بودجه سال 1399 که برای اولین بار به مجلس شورای اسلامی تقدیم شد، ارائه کرد. وی همچنین از برگشت مبلغ 7800 میلیارد تومان از بیت المال به خزانه و حساب دستگاه های اجرایی در این دوره مدیریتی خبر داد. آقای دکتر عادل آذر در پایان گزارش خود گفت دیوان محاسبات کشور حرفه ای، مستقل و قانونی عمل می کند بنابراین از عملکرد دیوان محاسبات کشور دفاع می کنیم.
 
 
در ادامه حضرت حجت اسلام و المسلمین سید حسن خمینی ضمن قدردانی از گزارش خوب آقای دکتر عادل آذر گفت: مبارزه با مفاسد بسیار لازم است ولی این مبارزه نباید به از بین رفتن موضوع منتهی شود. ایشان همچنین برنامه های پیشگیرانه، آموزشی و مشورتی دیوان محاسبات کشور را قابل تقدیر دانست.
در پایان این دیدار کارکنان دیوان محاسبات کشور نماز ظهر و عصر را به امامت حجت اسلام و المسلمین سید حسن خمینی اقامه کردند.
 
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/