دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
گمان نیکو به خدا داشتن این است که امید به هیچکس جز او نداشته باشی و از هیچ چیز جز گناهت نترسی :امام صادق علیه‌السلام        سال 1399سال جهش تولید      کسانی که دست‌اندرکار هستند جوری عمل کنند که تولید ان‌شاء‌الله جهش پیدا کند و یک تغییر محسوسی در زندگی مردم ان‌شاء‌الله به وجود بیاورد.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
دیدار و گفتگوی رئیس کل دیوان محاسبات کشور با سفیر جمهوری بلاروس
1398/12/12
آقای یوری لازارچیک سفیر کشور جمهوری بلاروس در پی دعوت رئیس دیوان محاسبات این کشور از آقای دکتر عادل آذر برای شرکت در «سمپوزیوم بین المللی سران موسسات عالی حسابرسی با موضوع افزایش تاثیر گذاری فعالیت های موسسات عالی حسابرسی؛ چالش ها و فرصت های جدید، آمادگی و پاسخگویی» که قرار است در تاریخ های 19 و 20 فروردین ماه 1399 در مینسک برگزار شود، روز چهارشنبه 7 اسفند ماه با رئیس کل دیوان محاسبات کشور دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش دفتر روابط عمومی و اموربین الملل؛ در ابتدای این دیدار آقای دکتر عادل آذر ضمن خیر مقدم به آقای یوری لازارچیک سفیر کشور جمهوری بلاروس، روابط جمهوری اسلامی ایران و جمهوری بلاروس را در تمامی زمینه ها خوب توصیف کرد و در ادامه با توجه به تجربیات خوب دیوان محاسبات جمهوری بلاروس در زمینه حسابرسی دولتی و نظام مالیه عمومی از افزایش روابط حرفه ای بین دیوان محاسبات دو کشور استقبال کرد.
در ادامه این دیدار سفیر کشور جمهوری بلاروس نیز ضمن اشاره به تاریخچه روابط دو جانبه، به دستاوردهای خوب اقتصادی، سیاسی و دیگر جوانب همکاری در سه دهه اخیر بین دو کشور پرداخت. ایشان در ادامه خواستار توسعه روابط در سطح دیوان محاسبات دو کشور شد. آقای یوری لازارچیک سفیر کشور جمهوری بلاروس در پایان از آقای دکتر عادل آذر رئیس دیوان محاسبات کشور خواست با توجه به دعوت رئیس دیوان محاسبات کشور بلاروس در «سمپوزیوم بین المللی سران موسسات عالی حسابرسی» شرکت نماید.
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/