دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند و حلال از شکرش باز ندارد .امام علی (ع).                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
تجدید میثاق مقامات و کارکنان دیوان محاسبات کشور با آرمان های بلند حضرت امام خمینی(ره) در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی
1397/11/13

روز شنبه 13 بهمن ماه 1397جمعی از کارکنان دیوان محاسبات کشور با همراهی دکتر عادل آذر رئیس کل، دادستان، مستشاران، معاونان فنی، معاونان دادستان، روسای شعب دادیاری، مدیران و حسابرسان کل ستادی با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره)بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با آرمان های بلند ایشان تجدید میثاق کردند.
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور در آیین تجدید میثاق چهل سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: امروز به عنوان لشگر نظارتی حضرت امام(ره) در چهلمین بهار انقلاب به زیارت ایشان آمده ایم تا در کنار مرقد ایشان عرض کنیم که ما همچنان به آرمان های امام(ره) و انقلاب و شهداء وفادارایم و با توان بیشتر و با بلوغ بالاتری ماموریت پاسداری و صیانت از بیت المال را انجام می دهیم. کارکنان دیوان محاسبات که به عنوان مجموعه نظارتی قوه مقننه در صحن حضرت امام(ره) حاضر شده اند، فرزندان انقلاب و امام هستند و تمامی آنها در طول این چهل سال انقلاب چه از نظر دانشی و چه از نظر حرفه ای پرورش یافته اند و دیوان محاسبات بعنوان یکی از دست آوردهای بزرگ انقلاب اسلامی که در اصول 54 و 55 قانون اساسی تحت عنوان پاسداری و صیانت از بیت المال تعریف شده است به لطف خدا ، سال به سال بالنده تر و امسال در چهلمین بهار انقلاب یک درخت تنومند شده است.
 
ایشان در ادامه به نقش کم رنگ دیوان محاسبات در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و در این باره افزود: موضوع نظارت قوه مقننه بر بیت المال از دست آوردهای امام(ره) و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و یکی از سیستم های بسیار مدرن نظارتی در جهان است. وی در پایان سخنان خود گفت: مهمترین درسی که در چهلمین سال انقلاب یاد گرفتیم اعتماد به نفس و خود باوری است و این سبک رهبری امام(ره) که رهبری بر دلها است، امروز بعنوان یک تفکر و نظریه جدید در دنیا تدریس می شود.
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ مرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/