دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند و حلال از شکرش باز ندارد .امام علی (ع).                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در دیوان محاسبات کشور
1397/11/17

مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با سخنرانی آقایان دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور و سردار صفاری معاون نظارت و ارزیابی میدانی قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) و با حضور آقای گل مرادی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی، دادستان، مستشاران، معاونان، مدیران، حسابرسان کل، روسای شعب دادسرا و مجموعه کارکنان دیوان محاسبات کشور چهارشنبه 17 بهمن ماه برگزار شد.
 
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در ابتدای این مراسم آقای دکتر عادل آذر با عرض احترام به روح پر فتوح حضرت امام(ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای عزیز دوران انقلاب و دفاع مقدس و آرزوی طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و ابراز تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه(س) گفت: اگر بخواهم از موضع دیوان محاسبات به دست آوردهای انقلاب اسلامی اشاره کنم بدون تردید دیوان محاسبات با این نوع نظارت و استقلال یکی از دست آوردهای امام(ره) و انقلاب است زیرا بعد از انقلاب حضرت امام(ره) شیوه ای از نظارت افکار عمومی در قانون اساسی را پیش بینی کردندکه در دنیا بی نظیر است.
 

رئیس کل دیوان محاسبات کشور در ادامه سخنان خود به ارزیابی و تشریح بازخوردهای قرائت تفریغ بودجه سال 1396 کل کشور در میان نخبگان، دانشگاهیان و لایه های مردم پرداخت و بازخوردهای قرائت گزارش تفریغ بودجه سال 1396 در مجلس شورای اسلامی را فوق العاده عنوان کرد. ایشان در ادامه سخنان خود تمامی ارکان دیوان محاسبات کشور را به حفظ وحدت و همدلی دعوت کرد و تمامی گزارش ها را نتیجه همکاری های ارکان دیوان محاسبات دانست که شایسته تقدیر می باشد.
رئیس کل دیوان محاسبات کشور در ادامه سخنان خود افزود: دیوان محاسبات قبل از اتمام امسال گزارش اقدامات و عملکرد دیوان محاسبات را در حوزه حسابرسی، رسیدگی و IT به مجلس شورای اسلامی ارائه خواهد کرد.
آقای دکتر عادل آذر در بخش پایانی سخنان خود حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی امسال را که چهل سالگی انقلاب است، بسیار مهم و پرمعنی خواند و آن را به تمام معنی یک رفراندوم دانست. بنابراین از همه کارکنان دیوان محاسبات دعوت کرد تا در کنار ملت شریف ایران اسلامی در راهپیمایی شکوهمند 22 بهمن امسال حضوری پرشور داشته باشند.
 
 
در ادامه این مراسم سردار مرتضی صفاری معاون نظارت و ارزیابی میدانی قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) به بیان خاطراتی از روزهای پر التهاب انقلاب از زبان مرحوم حاج احمدآقا یادگار حضرت امام(ره) پرداخت. ایشان در سخنان خود تقوای الهی و توکل به خدا را دو صفت بارز حضرت امام(ره) برشمرد و اضافه کرد دقت نظر و توجه حضرت امام(ره) به همه مسائل مثال زدنی است.
ایشان در ادامه سخنان خود ضمن اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی به فراز و نشیب های آن در چهل سال اخیر اشاره کرد و گفت طبق وعده های الهی و با هوشمندی و محوریت ولایت فقیه ما از این گردنه های سخت عبور خواهیم کرد و راه انقلاب را ادامه خواهیم داد.
شایان ذکر است در این مراسم باشکوه گروه بین المللی جمع خوانی محراب به ارائه برنامه های متنوعی پرداختند.
 
 
پیش از شروع این مراسم، رئیس کل دیوان محاسبات کشور از نمایشگاه های کتاب و عکس که به مناسبت ایام مبارک دهه فجر در دیوان محاسبات کشور در حال برگزاری است، بازدید به عمل آورد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ مرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/