دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند و حلال از شکرش باز ندارد .امام علی (ع).                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری کارگاه آموزشی توانمندسازی مدیران دیوان محاسبات کشور در مشهد مقدس
1398/02/08

کارگاه آموزشی توانمندسازی مدیران دیوان محاسبات کشور با حضور آقای فیاض شجاعی دادستان، آقای مظفری مدیرکل آموزش و بهسازی منابع انسانی و مدیران کل دیوان محاسبات استان ها به میزبانی دیوان محاسبات خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این کارگاه دادستان دیوان محاسبات کشور ضمن تقدیر و تشکر از اهتمام و تلاش مرکز آموزش و بهسازی منابع انسانی، برگزاری این کارگاه ها و بهره مندی از اساتید مجرب و گرانقدر را بسیار مهم و ارزشمند خواند.
آقای فیاض شجاعی همچنین اشراف به توانایی تخصصی و شناخت نیازهای همکاران و توجه به امور رفاهی سه گانه رفاه فیزیکی، رفاه مالی و رفاه ذهنی همکاران را ضروری دانست و افزود: پرداختن به سه محور استقلال شغلی، امنیت شغلی و رضایت شغلی همکاران موجب شکوفایی استعدادها و موفقیت کارکنان و نهایتا تحقق اهداف سازمانی و ارتقاء سطح بهره وری خواهد شد.
ایشان مدیریت در دیوان محاسبات کشور را منحصر بفرد و غیرقابل قیاس با مدیریت در سایر سازمان ها و وزارتخانه ها توصیف کرد.
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ مرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/