دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند و حلال از شکرش باز ندارد .امام علی (ع).                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری مرحله نهایی مسابقات جام ولایت(11) در دو رشته والیبال و تنیس روی میز به میزبانی دیوان محاسبات اردبیل
1398/02/10

مرحله نهایی مسابقات فرهنگی و ورزشی کارکنان دیوان محاسبات کشور جام ولایت(11) یادواره شهدای مدافع حرم استان اردبیل در دو رشته والیبال و تنیس روی میز با حضور تیم هایی از استان های آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، لرستان، گلستان، اردبیل و شهدای دیوان محاسبات و شهدای مدافع حرم از ستاد مرکزی در رشته والیبال و تیم هایی از استان های تهران، آذربایجان غربی، فارس، مازندران، بوشهر، مرکزی و اردبیل و ستاد مرکزی در رشته تنیس روی میز به میزبانی دیوان محاسبات استان اردبیل از تاریخ 1398/2/2 لغایت 1398/2/5 برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در مراسم افتتاحیه این مسابقات که جمعی از مسئولین و مدیران دستگاه های اجرایی استان نیز حضور داشتند، آقای اوریا مدیرکل دیوان محاسبات استان اردبیل ضمن تقدیر و تشکر از حمایت و پشتیبانی آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات و سایر مقامات در برگزاری مسابقات ورزشی جام ولایت، هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد همدلی و صمیمیت بین کارکنان دیوان محاسبات و ارتقاء روحیه و کیفیت کاری عنوان نمود.
مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات نیز با حضور آقای دکتر بهاری فر معاون امور اجرایی و پشتیبانی، آقای محسنی سنگتابی مستشار هیات دوم و مدیر تربیت بدنی، آقای شمس مدیرکل هماهنگی استان ها و رئیس هیات تنیس روی میز و آقای باهری مدیرکل هماهنگی و نظارت حسابرسی امور اقتصادی و زیربنایی و رئیس هیات والیبال دیوان محاسبات کشور و همچنین با حضور استاندار اردبیل و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان برگزار گردید. در این مراسم، آقای دکتر بهاری فر ضمن تقدیر و تشکر از تمامی دست اندرکاران برگزاری این مسابقات، هدف از برگزاری آن را ایجاد نشاط و حفظ سلامت و تندرستی همکاران بیان کرد.
همچنین آقای دکتر بهاری فر معاون امور اجرایی و پشتیبانی دیوان محاسبات کشور در مصاحبه با خبرنگار واحد خبر صدا و سیمای مرکز اردبیل ضمن تشریح نحوه اجرای مسابقات ورزشی جام ولایت، بر عزم دیوان محاسبات بر افزایش نشاط و سلامت جسمانی کلیه کارکنان و ارتقاء انگیزه و روحیه کاری آنها تاکید نمود.
در پایان مراسم لوح سپاس و قدردانی از میزبانی دیوان محاسبات استان اردبیل از سوی آقای دکتر بهاری فر به آقای اوریا مدیرکل دیوان محاسبات استان اردبیل اهداء گردید.
در پایان این دوره از مسابقات، در رشته ورزشی تنیس روی میز تیم دیوان محاسبات استان تهران اول شد. تیم استان فارس مقام دوم و تیم آذربایجان غربی مقام سوم را کسب کرد.کاپ اخلاق این دوره از مسابقات در رشته تنیس روی میز به استان اردبیل رسید.
همچنین در بخش انفرادی مسابقات تنیس روی میز آقای محسن ایرانشاهی از ستاد مرکزی اول شد و آقای امید قائدی از دیوان محاسبات استان تهران به مقام نایب قهرمانی دست یافت.
در پایان مسابقات ورزشی والیبال، تیم استان آذربایجانشرقی اول شد، تیم اردبیل دوم و لرستان مقام سوم را کسب کرد. کاپ اخلاق این دوره از مسابقات در رشته والیبال به تیم دیوان محاسبات استان کرمان اختصاص یافت.
همچنین براساس اعلام نظر هیات داوران، آقای خیراله اروجعلی زاده از تیم والیبال استان آذربایجانشرقی، آقای اسماعیل امین زاده از تیم والیبال استان اردبیل و آقای حامد شادمهری از تیم والیبال خراسان شمالی به عنوان بازیکن فنی والیبال معرفی شدند وآقای محمود حشمن از تیم والیبال استان گلستان به عنوان بازیکن اخلاق معرفی گردید.
شایان ذکر است در حاشیه برگزاری این مسابقات ورزشی، برنامه های متنوع فرهنگی و تفریحی نیز برگزار گردید.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ مرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/