دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
زیارت قبر رسول خدا، زیارت مزار شهیدان و زیارت مرقد امام حسین(علیه السلام) برابر است با حج مقبولی که همراه رسول خدا(صلوات الله علیهم) به جا آورده شود. امام محمدباقر(علیه السلام)                سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی و سنجش رفتارهای دشوار در سازمان
1398/04/18

کارگاه آموزشی «آشنایی و سنجش رفتارهای دشوار در سازمان» با حضور و سخنرانی آقای دکتر مقیمی رئیس مرکز آموزش و برنامه ریزی دیوان محاسبات کشور و تدریس آقای دکتر رضایی زاده عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی در سالن شهید مدرس برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در ابتدای این دوره آموزشی آقای دکتر مقیمی با بیان اینکه مدیریت علم دانستن درباره چیزها و به کار بستن آن است، افزود: در دیوان محاسبات کشور مجموعه ای از مهارت ها و شاخص ها را جمع آوری نمودیم که آنها را تقویت نموده و به کار خواهیم بست.
ایشان با تشریح مهارت های ادراکی، انسانی و فنی به عنوان مهارت های سه گانه مدیریتی، به اهمیت خاص مهارت انسانی اشاره نمود و مهمترین نقش مدیران عملیاتی را هدایت کردن نیروی انسانی و نحوه کار کردن با آنها دانست.
در ادامه کارگاه آموزشی، آقای دکتر رضایی زاده با موضوع «نحوه مواجهه با رفتارهای دشوار» سخنرانی کرد و به تشریح انواع رفتارهای دشوار، نحوه مقابله با آنها، علت بروز رفتارهای دشوار در افراد، منشأ این رفتارها و همچنین نحوه درمان آنها پرداخت.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۳ مهر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/