دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
هرکس آبروی برادر مسلمانش را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود :پیامبر اکرم (ص)        سال 1399سال جهش تولید      کسانی که دست‌اندرکار هستند جوری عمل کنند که تولید ان‌شاء‌الله جهش پیدا کند و یک تغییر محسوسی در زندگی مردم ان‌شاء‌الله به وجود بیاورد.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
رئیس کل دیوان محاسبات کشور در سفر به استان آذربایجان غربی؛
در دیوان محاسبات کشور، تلاش بر این است که به توسعه کشور کمک شود
1398/04/30
آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور با همراهی آقای عمرانی معاون حقوقی، امور مجلس و تفریغ بودجه و آقای دکتر زارعی مدیرکل دفتر فنآوری اطلاعات و با استقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیران کل امور اقتصادی و دارایی، امور مالیاتی، استاندارد، راه و شهرسازی، گمرکات استان، تعاون کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل، معاونین و گروهی از سرپرستان هیات های حسابرسی دیوان محاسبات استان و تعدادی از مسئولین دستگاه های اجرایی وارد استان آذربایجان غربی شد.
 
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل؛ در این سفر آقای دکتر عادل آذر در جلسه شورای اداری استان که با حضور تعدادی از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، معاونین استاندار و مدیران و مسئولین دستگاه های اجرایی و اعضای شورای اداری استان آذربایجان غربی در محل استانداری برگزار گردید، شرکت نمود و در این جلسه با اشاره به اینکه همه مسئولان باید اصول حرفه‌ای و تخصصی کار را رعایت کنند، اظهار داشت: در دیوان محاسبات کشور، تلاش بر این است که به توسعه کشور کمک شود و در این زمینه، شعار محوری دیوان محاسبات کشور یعنی نظارت مستمر پیشگیرانه، هدایتگرانه و مقتدرانه برای جلوگیری از وقوع هرگونه انحراف از قوانین، محور برنامه‌های دیوان محاسبات کشور قرار گرفته است.
 
 
آقای دکتر عادل آذر با بیان اینکه دیوان محاسبات در انتقال تجربه هیچ کمکی را از دستگاه‌های دولتی دریغ نمی‌کند بیان داشت: مدیران به عنوان تابلوی تمام نمای توسعه در 40 سال انقلاب اسلامی باید از توانمندی بالایی برخوردار باشند.
ایشان از تشکیل هیات ویژه حسابرسی دریاچه ارومیه تا پایان سال خبر داد و گفت: هیاتی متشکل از کارشناسان بی‌طرف، متخصص و مستقل دیوان محاسبات، پروژه‌های مربوط به احیاء دریاچه را بررسی‌ خواهد نمود.
آقای دکتر عادل آذر بر استفاده درست از سامانه ستاد(سامانه تدارکات الکترونیک دولت) و سامانه سادا(سامانه الکترونیکی دارایی های دولت) از سوی دستگاه های اجرایی و اهمیت طرح آموزش قوانین و مقررات به مدیران اجرایی(طرح بینا) از سوی دیوان محاسبات کشور تاکید کرد.
 
در ادامه سفر، آقای دکتر عادل آذر طی جلسه ای با کارکنان دیوان محاسبات استان در محل سالن جلسات این اداره کل دیدار کرد و از نزدیک در جریان نقطه نظرات، مشکلات و پیشنهادات همکاران استان قرار گرفت.
رئیس کل دیوان محاسبات کشور به همراه هیاتی از مرکز تحقیقات آرتمیای دریاچه ارومیه بازدید نمود. در حاشیه این بازدید، جلسه ای با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان و رئیس مرکز تحقیقات آرتمیای ارومیه در محل مرکز تحقیقات برگزار گردید که آقای دکتر عادل آذر از طرح های نوآورانه و خلاق جهاد کشاورزی استان و نیز مرکز تحقیقات آرتمیا قدردانی نمود و این امر را لازمه پیشرفت و تعالی کشور دانست و نیز اعلام کرد دیوان محاسبات از طرح هایی که موجب بهبود وضعیت موجود کشور گردد حمایت کند.
 
 
در ابتدای این جلسه، آقای جلیلی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آماری از تولیدات کشاورزی و دامی استان ارائه نمود و از بهره برداری از طرح فنآوری اطلاعات برای بهبود وضعیت موجود خبر داد و در ادامه آقای نکویی فر رئیس مرکز تحقیقات آرتمیای ارومیه، گزارشی از وضعیت آرتمیای موجود در دریاچه ارومیه و تولید سیست آرتمیا در مرکز تحقیقات آن ارائه نمود.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۹ شنبه ۲۵ مرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
جلسات مجازی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/