دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود، برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت :امام جعفرصادق علیه‌السلام        سال 1398سال رونق تولید      کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
تودیع و معارفه مدیرکل دیوان محاسبات استان یزد
1398/05/06

مراسم تکریم و معارفه مدیران کل قبلی و جدید دیوان محاسبات استان یزد با حضور آقای عمرانی معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور، آقای شمس مدیرکل هماهنگی استان، استاندار یزد، مدیران کل، ذیحسابان و کارشناسان مالی دستگاه های اجرایی استان در محل سالن شهید عباسپور شرکت برق منطقه ای استان یزد برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این جلسه آقای عمرانی ضمن اشاره به آمادگی دیوان محاسبات جهت همکاری و ارائه مشاوره به دستگاه های اجرایی، به تشریح مباحثی از قبیل؛ ضرر و زیان به بیت المال، سوء نیت و مسئولیت مدنی کارکنان پرداخت. ایشان ضمن تبیین لزوم اشرافیت مدیران دستگاه های اجرایی بر شرح وظایف و حیطه اختیارات و مسئولیت های خود، بر عدم دخالت دیوان محاسبات در تصمیم گیری های دستگاه های اجرایی( تصمیم گیری به جای مدیران دستگاه های اجرایی) تاکید نمود. آقای عمرانی با حضور در جمع صمیمی کارکنان در محل دیوان محاسبات استان یزد، نسبت به استماع درخواست ها و مشکلات همکاران اقدام و ضمن طرح نکاتی در خصوص تصمیم های نادرست، خلاء های قانونی در رسیدگی ها، عدم وجود بانک اطلاعاتی تخلفات مدیران و ... به نقش حرفه ای دیوان محاسبات در امر نظارت تاکید کرد.
در ادامه این مراسم، آقای شکربیگی مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان بر لزوم پایبندی بر شعار سال دیوان محاسبات تاکید و نسبت به مساعدت و همکاری با مدیران و مقامات استان جهت قانونمندی و حل مشکلات و معضلات استانی اعلام آمادگی نمود.
در حاشیه این مراسم، با حضور آقایان عمرانی، شمس، شکربیگی، فلاطون زاده، عزیزی شهردار یزد وکلیه کارکنان دیوان محاسبات استان یک شاخه نهال سرو اهدایی از سوی شهردار یزد به عنوان یادبود آقای فلاطون زاده غرس شد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ سه شنبه ۶ اسفند
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/