دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود، برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت :امام جعفرصادق علیه‌السلام        سال 1398سال رونق تولید      کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری اولین همایش شورای عالی برنامه ریزی دیوان محاسبات کشور در مشهد مقدس
1398/06/10
اولین همایش شورای عالی برنامه ریزی دیوان محاسبات کشور به ریاست آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور و با حضور دادستان، روسای هیات های مستشاری، معاونین، رئیس مرکز آموزش و برنامه ریزی و مدیرکل حراست در مشهد مقدس برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور؛ در این همایش گزارشات کارگروه های مربوط به رسیدگی، نظام مدیریت و منابع انسانی، فنی و حسابرسی، حقوقی و مجلس و فناوری اطلاعات از حیث وضعیت اجراء ، موانع و اشکالات در راستای پایش سند راهبردی ارائه گردید و در ادامه اساتید مدعو به ایراد سخنرانی در خصوص برنامه ریزی، مدیریت زمان و مدیریت استراتژیک پرداختند.
در ادامه این همایش، رئیس کل و دادستان دیوان محاسبات کشور به اتفاق مدیرکل دیوان محاسبات خراسان رضوی در جلسه شورای اداری استان حضور یافتند. در این جلسه، آقای دکتر عادل آذر ضمن تشریح اقدامات پیشگیرانه و هدایت گرانه دیوان محاسبات کشور، اظهار کرد که عمده فراوانی تخلفات ناشی از عدم آگاهی، دلسوزی مسئولین، برداشت نادرست از قوانین می باشد و تنها 4 درصد از تخلفات با برنامه ریزی قبلی صورت پذیرفته است. ایشان در قسمتی دیگر از سخنان خود به مسائل مهم مطرح در استان اعم از ثبت اموال غیرمنقول در سامانه سادا، پیاده سازی سامانه ستاد، پیاده سازی نظام بودجه ریزی عملکرد، توجه به کنترل های داخلی و ....اشاره نمود و در ادامه، آقای فیاض شجاعی دادستان دیوان محاسبات کشور نیز در خصوص علل ماندگاری نام و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و موضوعات مبتلابه دادسرا مطالبی را بیان کرد.
همچنین به درخواست آقای دکتر عادل آذر جلسه پرسش و پاسخی نیز در همان جلسه برگزار و رئیس کل و دادستان به سوالات مطروحه پاسخ دادند.
لازم به توضیح می باشد که در حاشیه جلسه شورای اداری، رئیس کل دیوان محاسبات کشور با حضرت آیت الله اعلم الهدی نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی دیدار کرد. آیت الله اعلم الهدی ضمن تقدیر از مقام شامخ علمی آقای دکتر عادل آذر از تلاش های دیوان محاسبات تقدیر و تشکر نمود.
گفتنی است که در ابتدای جلسه شورای اداری، آقای رزم حسینی استاندار و پژمان فر رئیس مجمع نمایندگان استان از اقدامات دیوان محاسبات کشور تقدیر و تشکر نمودند.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ سه شنبه ۶ اسفند
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/