دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود، برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت :امام جعفرصادق علیه‌السلام        سال 1398سال رونق تولید      کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
دومین دوره مسابقات فرهنگی – ورزشی بانوان دیوان محاسبات کشور(جام کوثر2) برگزار شد
1398/06/10
دومین دوره مسابقات فرهنگی – ورزشی بانوان دیوان محاسبات کشور(جام کوثر2) با حضور 50 نفر از بانوان ورزشکار دیوان محاسبات کشور از 20 استان و ستاد مرکزی در سه رشته ورزشی تنیس روی میز، شطرنج و شنا از تاریخ 5 الی 7 شهریور ماه 1398 به میزبانی دیوان محاسبات استان البرز در محل دهکده ورزشی چهارباغ برگزار گردید.
 
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور آقایان سنگتابی عضو هیات مستشاری و مدیر تربیت بدنی دیوان محاسبات کشور، شمس مدیرکل هماهنگی امور استان ها، شراهی مدیرکل دیوان محاسبات استان البرز، غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز و خانم بنی اسدی مسئول تربیت بدنی بانوان دیوان محاسبات کشور برگزار گردید.
در این مراسم، آقای سنگتابی ضمن تبریک هفته دولت و تشکر از میزبانی دیوان محاسبات استان البرز، هدف از برگزاری مسابقات را ترویج اخلاق ورزشکاری، تثبیت فرهنگ پهلوانی و افزایش نشاط و شادابی میان همکاران خواند.
در ادامه این مراسم، آقای شراهی مدیرکل دیوان محاسبات استان البرز نیز ضمن تبریک هفته دولت، از حضور آقای سنگتابی، آقای شمس، مسئولین ورزش و جوانان البرز، مدیریت مجموعه میزبان و همچنین کلیه شرکت کنندگان تقدیر و تشکر کرد و اظهار امیدواری نمود که برگزاری چنین برنامه هایی موجب ترویج اخلاق ورزشکاری و افزایش شادابی بین همکاران گردد.
 
 
در پایان این دوره از مسابقات، نفرات برتر هر رشته معرفی شدند که بر اساس آن در رشته تنیس روی میز خانم ها تهمینه سادات قاضی از استان خراسان رضوی اول، سحر رستمی از استان کرمانشاه دوم و افسانه رضایی از استان لرستان و اعظم احمدی از استان البرز مشترکاً سوم شدند. همچنین در رشته شطرنج خانم ها فاطمه محقق از استان فارس مقام اول، رقیه محمدی از استان خراسان شمالی مقام دوم و فتحیه مقدادیان از استان خراسان رضوی و فرشته خراسانی از استان کرمانشاه به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند. در رشته شنای قورباغه خانم اکرم حسینی نیا از ستاد مرکزی اول شد و در شنای کرال سینه خانم ها سمیه قاسمی از استان سمنان اول، رقیه محمدی از استان البرز دوم و رقیه باقری از استان قزوین سوم شدند.
همچنین خانم ها معصومه مجتبائی از ستاد مرکزی، مریم کوثری از استان تهران و فرناز رشنود از استان لرستان تندیس بازیکن برتر و اخلاق را کسب کردند.
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ سه شنبه ۶ اسفند
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/