دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
زیارت قبر رسول خدا، زیارت مزار شهیدان و زیارت مرقد امام حسین(علیه السلام) برابر است با حج مقبولی که همراه رسول خدا(صلوات الله علیهم) به جا آورده شود. امام محمدباقر(علیه السلام)                سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
بازدید مدیرکل دفتر مرکزی حراست از گروه حسابرسی مستقر در سازمان جمع آوری و فروش املاک تملیکی
1398/06/30

در راستای بازدیدهای دوره ای واحد حراست از گروه های حسابرسی مستقر در دستگاه های اجرایی، مدیرکل دفتر مرکزی حراست در رأس هیأتی متشکل از همکاران آن حوزه از گروه حسابرسی مستقر در سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به صورت سر زده در روز چهارشنبه مورخ 1398/6/27بازدید بعمل آورد.
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در این بازدیدآقای قاسمی مدیرکل دفتر مرکزی حراست ضمن خداقوت به سرپرست و اعضاء گروه حسابرسی به تبیین جایگاه نظارتی دیوان محاسبات کشور به عنوان دستگاه فنی، مستقل و مقتدر و تلاش ویژه ای که در جهت صیانت از بیت المال به کار می بندد، پرداخت.
در ادامه این بازدید مدیر کل دفتر مرکزی حراست با همراهی حسابرسان دیوان محاسبات مستقر در آن سازمان در دیدار با مدیر حراست سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، بر اهمیت رعایت کنترل های داخلی بویژه در خصوص کالا های دپو شده در انبار های سازمان تأکید نمود.
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۳ مهر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/