دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود، برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت :امام جعفرصادق علیه‌السلام        سال 1398سال رونق تولید      کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
در حاشیه برگزاری نشست های هیات رئیسه و مجمع عمومی سازمان اکوسای؛
معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور با سران موسسات عالی حسابرسی کشورهای عضو اکوسای دیدار کرد
1398/08/01
 در حاشیه برگزاری بیست و چهارمین نشست هیات رئیسه نوزدهمین نشست کمیته آموزشی، هشتمین نشست مجمع عمومی و هشتمین سمپوزیوم تخصصی سازمان اکوسای، آقای محسن عمرانی معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور و هیات همراه با سران دیوان محاسبات برخی از کشورهای عضو اکوسای دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل؛ به منظور توسعه همکاری های دوجانبه، تبادل تجربیات در حوزه حسابرسی دولتی، انجام پروژه های مشترک حسابرسی و برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی، آقای عمرانی بطور جداگانه با سران دیوان محاسبات کشورهای ترکیه، پاکستان، قزاقستان، قرقیزستان، فلسطین، بلاروس و کویت دیدار و گفتگو کرد. در این دیدارها طرفین بر توسعه همکاری های فی مابین و همچنین اجرایی نمودن تفاهم نامه های همکاری تاکید نمودند.
در پایان این اجلاس، سرپرست هیات اعزامی دیوان محاسبات کشورمان ضمن مصاحبه با خبرنگار جمهوری اسلامی ایران در استانبول، به تشریح فلسفه و اهداف تشکیل سازمان اکوسای و همچنین جمع بندی مهمترین نتایج نشست های چهارگانه و دیدارهای دوجانبه پرداخت. آقای عمرانی ضمن اشاره به پذیرش عضویت دیوان محاسبات کشورهای فلسطین، قطر، کویت و بلاروس به عنوان ناظر در سازمان اکوسای و همکاری نزدیک و تنگاتنگ دیوان محاسبات کشورهای عضو اکوسای در حوزه های مختلف حسابرسی دولتی، خصوصاً کشورهای ایران و ترکیه به دلیل دارا بودن نظام حسابرسی قضایی، بر اجرایی شدن تفاهم نامه های همکاری منعقد شده با کشورهای عضو اکوسای تاکید کرد.
 
 
 
 
 
 
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ سه شنبه ۱ بهمن
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/