دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
هرکس آبروی برادر مسلمانش را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود :پیامبر اکرم (ص)        سال 1399سال جهش تولید      کسانی که دست‌اندرکار هستند جوری عمل کنند که تولید ان‌شاء‌الله جهش پیدا کند و یک تغییر محسوسی در زندگی مردم ان‌شاء‌الله به وجود بیاورد.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
پیام تسلیت رئیس کل دیوان محاسبات کشور به خانواده محترم مرحوم عیسی جعفری
1399/04/24
آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور به مناسبت درگذشت آقای عیسی جعفری نماینده محترم دوره های هشتم و یازدهم مردم شریف بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی پیام تسلیت صادر کرد.
در این پیام آمده است:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم
کلُّ مَنْ عَلَیْهَا فَانٍ وَ یَبْقَی وَجْهُ رَبِّک ذُو الْجَلَالِ وَ الْإِکرَامِ

خـانـواده محتـرم مرحوم عیسـی جعفـری
سلامٌ علیکم
درگذشت جناب آقای عیسی جعفری، نماینده محترم دوره‌های هشتم و یازدهم مردم شریف بهار وکبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی، باعث تأسّف و تأثّر گردید.
ایشان از افراد خدوم، تلاش‌گر، ولایتمدار و انقلابی بودند که عمر شریف خود را صرف خدمت به مردم و نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران نمودند و در دوران فعالیّت مدیریتی، سیاسی و اجتماعی خود خدمات قابل توجه وگرانسنگی را انجام دادند.
این ضایعه ناگوار را به همسرگرامی و فرزندان محترمشان، مردم شریف حوزه انتخابیه و همچنین ریاست و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی تسلیّت و تعزیّت عرض می‌نمایم. از خداوند متعال برای آن مرحوم، رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان معزّز طول عمر با عزّت و اجر و صبر مسألت دارم.

عــادل آذر 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۹ شنبه ۲۵ مرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
جلسات مجازی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/