۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ اسفند
دیوان محاسبات کشور؛ دیوان فناورانه مردم پایه
برگزاری مراسم عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) و سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی
1399/10/10 404
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات، مراسم عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) و سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی..........
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات، مراسم عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) و سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با حضور سردار مبینی معاون طرح و برنامه سپاه قدس و همرزم شهید حاج قاسم سلیمانی، دکتر بذرپاش رئیس کل و کامیار دادستان دیوان محاسبات کشور در سالن شهید مدرس با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد.
در این مراسم، سردار مبینی با ذکر خاطراتی از سردار حاج قاسم سلیمانی نام و یاد این شهید گرانقدر را گرامیداشت و گفت: شهید سردار سلیمانی رویکردی در تزار انقلاب اسلامی داشت و مدیری با رویکرد مقاومت بود. سردار همیشه در حال جنگ و جهاد بود و تمام تلاش او ایجاد امنیت و آرامش نه برای ایرانیان بلکه برای دنیای اسلام بود. ولایتمداری، درک درست و ایمان به مسیر باعث موفقیت و شهادت این بزرگوار شد. شهید سلیمانی جریانات موثر و انقلابی در منطقه ایجاد کرد که اکنون می تواند الگوی مدیریت باشد و کاملاً قابل پیاده سازی است.
در این مراسم، رئیس کل دیوان محاسبات کشور با طرح نامگذاری یکی از اماکن دیوان محاسبات به نام شهید حاج قاسم سلیمانی موافقت کرد.

  • مراسم۱_0
  • مراسم۲_0

مشاهده نظرات ( 0)
پربازدیدترین
آخرین اخبار
Powered by DorsaPortal