۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ اسفند
دیوان محاسبات کشور؛ دیوان فناورانه مردم پایه
امیدهای جدیدی در دیوان محاسبات و قوه قضائیه ایجاد شده است
1399/10/15 339
حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی(نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی)....
حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی(نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی) در دیدار مدیرکل و معاونین دیوان محاسبات این استان گفت: در حال حاضر امیدهای جدیدی در دیوان محاسبات و قوه قضائیه برای صیانت از بیت المال و مبارزه با فساد ایجاد شده است.
ایشان با تاکید بر اینکه مردم از عدم نظارت‌ها رنج می‌برند افزود: کار شما بسیار سخت و حساس است چون امین مردم هستید و باید کلاف‌های سردرگم را پیدا کنید. اگر در کار خود سهل انگاری و کوتاهی کنید در گناه شخص دیگری که از موقعیتی سوءاستفاده می‌کند، شریک هستید.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: کار شما وقتی پیشگیرانه است که واقعا بازدارنده باشد و زمانی می‌تواند بازدارنده باشد و نتیجه دهد که علاوه بر برگرداندن حقوق بیت المال، تنبیه برای فرد یا افراد سوءاستفاده‌گر اعمال شود تا برای متخلف و دیگران درس عبرت شود.
 ایشان ابتکار اخیر دیوان محاسبات در ایجاد هیات اندیشه ورز را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: کار شما در گذشته بیشتر شبیه آرمان بود چون به اصطلاح نمی‌شد توقع داشت که مو را از ماست بکشند؛ امیدهای جدیدی که ایجاد شده، آن آرمان را قابل عمل کرده و اگر باز هم مشکلاتی هست امید است در آینده برطرف بشود.


    مشاهده نظرات ( 0)
    پربازدیدترین
    آخرین اخبار
    Powered by DorsaPortal