۱۳۹۹ پنج شنبه ۷ اسفند
دیوان محاسبات کشور؛ دیوان فناورانه مردم پایه
رئیس کل دیوان محاسبات کشور در جلسه بررسی موضوعات اولویت دار برای حسابرسی در استان ها تاکید کرد:
طرح های اولویت دار برای حسابرسی در هر استان باید در جهت کمک به جهش تولید و ایجاد اشتغال باشد/ اجرای این طرح ها باید در معیشت مردم اثرگذار و ملموس باشد/ طرح های اولویت دار برای حسابرسی و رسیدگی در هر استان متناسب با پتانسیل و موضوعات همان استان ارائه شود
1399/08/28 2115
جلسه بررسی موضوعات مهم و اولویت دار هر استان برای حسابرسی و رسیدگی با حضور رئیس کل، معاونین، مشاورین رئیس کل و همچنین مدیران کل .....

 جلسه بررسی موضوعات مهم و اولویت دار هر استان برای حسابرسی و رسیدگی با حضور رئیس کل، معاونین، مشاورین رئیس کل و همچنین مدیران کل دیوان محاسبات استان ها از طریق ویدئو کنفرانس، برگزار گردید. در این جلسه، مدیران کل دیوان محاسبات استان ها موضوعات مرتبط و مهم آن استان برای حسابرسی را مطرح و پس از بررسی و تبادل نظر ، برخی از آنها جهت اجرا به تایید رئیس کل دیوان محاسبات کشور رسید.

دکتر بذرپاش در ابتدای این جلسه، با تشریح اهمیت و جایگاه این طرح ها، تاکید کرد که طرح های اولویت دار هر استان باید متناسب با پتانسیل ها و مسائل و مشکلات مرتبط با آن استان و در راستای کمک به جهش تولید و ایجاد اشتغال باشد و در نهایت در معیشت و زندگی مردم موثر واقع شود.

 

برخی از موضوعات اولویت دار برای حسابرسی و رسیدگی در استان های سراسر کشور

در این جلسه، با توجه به وضعیت هر استان موضوعات مهمی همچون کشاورزی و دامپروری،گردشگری، بهداشت و سلامت، معوقات مالیاتی، واگذاری اراضی و زمین خواری، منابع طبیعی و مشکلات کم آبی و ریزگردها، تکمیل طرح های نیمه تمام و راکد صنعتی در شهرک های صنعتی سطح استان و ملی، مسکن و شهرسازی در سطح ملی، زیرساخت های راه و حمل و نقل، سدها و نیروگاه ها، زیرساخت های آموزش و پرورش و تجهیز فضاهای آموزشی، معادن و انحصارات و صنایع معدنی، معوقات و تسهیلات بانکی، خصوصی سازی و واگذار ی ها، فعال سازی واحدهای صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل، دفع بهداشتی پسماندهای صنعتی- مسکونی - بیمارستانی، حوادث غیرمترقبه مانند سیل و.. طرح، بررسی و نهایی شد.


  • طرح ها2_2
  • طرح ها1_0
  • طرح 3_0

مشاهده نظرات ( 0)
پربازدیدترین
آخرین اخبار
Powered by DorsaPortal