۱۳۹۹ پنج شنبه ۷ اسفند
دیوان محاسبات کشور؛ دیوان فناورانه مردم پایه
پیام تسلیت رئیس کل دیوان محاسبات کشور در پی شهادت حاج محسن فخری زاده
1399/09/08 1842
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضى نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا شهادت گوارای وجود کسانی که مجاهد باموالهم و انفسهم هستند و حیف است این بزرگمردان در بستر از دنیا بروند.

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضى نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

شهادت گوارای وجود کسانی که مجاهد باموالهم و انفسهم هستند و حیف است این بزرگمردان در بستر از دنیا بروند.
خباثت شقی ترین افراد عالم، بازگلی از دسته گل دلسوزان، انقلابیون، تلاشگران و دانشمندان متعهد این مرز و بوم را چید. رفتن این شهیدان از میان ما باز روحیه خودباوری و «ما می توانیم» را در میان مردم ما زنده کرد. شهیدی که خود زنده است و در نزد خداوند متعال روزی دارد، خونش هم زنده می کند و روحیه می دهد و باورها را عمیق تر می کند.
قطار انقلاب در مسیر پرسنگلاخ خود هراز گاهی یک نشانه می خواهد که از مسیرش منحرف نشود. این دفعه این قرعه به نام محسن فخری زاده رقم خورد، خوشا بحالت آقا محسن. شهیدی که علم و فناوری دفاعی و هسته ای و پزشکی کشور به او مدیون است که آخرین اقدامات ایشان ساخت کیت تشخیص بیماری کرونا و تلاش در ساخت واکسن این بیماری بود.
انتقام از عاملان این جنایت، خواسته همه مردم است که حتماً دستگاه های ذیربط هرچه سریعتر به آن همت گمارند ولی انتقام بزرگ از عاملان صهیونیست آن پیشرفت صنعت هسته ای کشور است. همه این وحشی گری ها با هدف ایجاد رعب و وحشت در دانشمندان و دست اندرکاران پیشرفت کشور رقم می خورد و راه مقابله با آن زیادکردن سرعت پیشرفت هسته ای کشور است.
این شهادت را خدمت مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران و خانواده محترم این عزیز تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

مهرداد بذرپاش


    مشاهده نظرات ( 0)
    پربازدیدترین
    آخرین اخبار
    Powered by DorsaPortal